Sık Sorulan Sorular

Ölen Dünya nedir?

Ölen Dünya, doğa ve gelecek hakkında farkındalık oluşturacak etkinlikler, videolar hazırlayan kâr amacı gütmeyen topluluktur.

Kazanç elde ediyor muyuz?

Hiç bir şekilde kazanç sağlamıyor ve kazanmayı hedeflemiyoruz. Öncelik hedeflerimiz de dünyayı değiştirmek ve büyük bir farkındalık yaratmaya devam etmektir.

Yatırımı ve iş birliklerini kabul ediyor muyuz?

Hedeflerimize ve kriterlerimize uygun olan iş birliklerini inceliyor kabul ediyoruz. Tarafımıza yatırım yapmak veya bağış göndermek isteyenleri bilgilerimizi göndererek bağış yapmalarını sağlıyoruz.

Ölen Dünya ne zaman, kimler tarafından, kurulmuştur?

Berktuğ Mutlu tarafından 2017 yılında kurulmuş 25 Kasım 2018 tarihinde ilk etkinliğini gerçekleştirerek faaliyete geçmiştir. Ölen Dünya Projesi, 3 kişilik ekibiyle devam ettirilmektedir.

Gönüllü nasıl olabilirim?

Kriterlere uyan herkes Ölen Dünya Projesin'de gönüllü olabilir. Aramıza katılmak ve gönüllü olmak için gerekilen formu doldurarak tarafımıza gönderin, gönderdikten en geç 48 saat sonra tarafımız geri dönüş sağlayacaktır.

Düzenlenen etkinlikler yasal mı?

Gerçekleştirdiğimiz veya gerçekleştireceğimiz tüm etkinlikler yasaldır. Etkinlik nerede yapılırsa yapılsın gerekilen izinler tam olarak alınır.

Sorunuzu Sorun

Herhangi bir sorunuzu cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Gelişmelerden Haberdar Ol!

Ücretsiz abonelik sistemimze kayıt olarak gelecek etkinliklerden e-posta alabilirsiniz